CZAD

O wszystkim co nie pasuje do pozostałych for np.: Hobby, Muzyka, Kino, Film, TV, Sport, Gry i zabawy, Internet, Książki

Moderatorzy: zielonyszerszen, s_wojtkowski, sinar

ODPOWIEDZ
Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 17 paź (pt) 2008, 18:19:57

czekaj ... to w końcu mnie nie dopadniesz ?

mógłbyś mnie pozwać do sądu za to że mówię że jesteś pajacem i za to jak wyrażałem się o Twoim dziadku więc prawo nie jest do końca po mojej stronie.

uważam że kajdanek używasz jako wymówki, bo sam robiłem taką w gimnazjum ...

OBIECUJĘ że nie wyciągnę konsekwencji prawnych jeśli rozniesiesz mnie na miazgę.

porównanie do dziecka jest jednym z mniej kreatywnych pojazdów - nie imponujesz mi :P

Artur0
Ekspert
Ekspert
Posty: 1136
Rejestracja: 21 lis (śr) 2007, 01:00:00

Post autor: Artur0 » 17 paź (pt) 2008, 18:22:31

Skończ już Waść, wstydu sobie oszczędź. Chociaż w minimalnym stopniu.

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 17 paź (pt) 2008, 18:24:27

co Ty masz do mojego wstydu ... jeśli będę chciał to będę się wstydził

granat granat granat ... lexus lexus lexus ... operacja oczu ... pajac ... :P

myimmortal
Bywalec
Bywalec
Posty: 340
Rejestracja: 03 lip (ndz) 2005, 02:00:00

Post autor: myimmortal » 17 paź (pt) 2008, 19:38:29

pathetic :x

addergeddon
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 91
Rejestracja: 14 cze (czw) 2007, 02:00:00

Post autor: addergeddon » 17 paź (pt) 2008, 19:45:54

Ania, dostałaś już odpazikowego maila z ćwiczeniami, zadaniami i całym tym stuffem, który mamy przygotować na czwartek? Podeślij proszę: addergeddon@poczta.fm - dzięki!

myimmortal
Bywalec
Bywalec
Posty: 340
Rejestracja: 03 lip (ndz) 2005, 02:00:00

Post autor: myimmortal » 17 paź (pt) 2008, 19:53:20

dostałam dziś ale czekam na odpowiedź od pesci czy ten temat http://wsr.pl/ftopict-6080.html może odblokować czy zakładać nowy, bo nie chcę bałaganu robić... jak do wieczora nie odpowie, to zakładam nowy...

Martusia B
Ekspert
Ekspert
Posty: 1312
Rejestracja: 06 lip (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Martusia B » 18 paź (sob) 2008, 00:19:56

ja nie wiem Paziu, czy Ty kurde se dupy z mózgiem nie zamieniłeś, bo czepiasz się akurat takich rzeczy, ktorych nie powinieneś.. dla mnie jesteś śmieszny.. hehe, a rozśmieszylo mnie najbardziej to, jak napisaleś, że pierwszaki jada na plener to się 'zintegrujesz' (czy jakoś tak).. hehe, wątpie.. wszyscy mają Cię w dupie i uważają za kretyna.. takie słowa słyszałam.. więc powodzenia na plenerze :D:D:D

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 18 paź (sob) 2008, 00:36:44

cios poniżej pasa ... rozmowa była zakończona :P

nie powiedziałem że się zintegruję - powiedziałem że nie będę sam, bo jadą też pierwszaki.

po drugie wśród pierwszaków też niezłych tłumoli zauważyłem więc chyba będziecie mieli z Arturem wesołą gromadkę (życzę ślicznych przezroczystych dzieci :P) naprawdę nie rusza mnie to że ktoś mnie nie zna potrafi się wypowiedzieć na mój temat (tak jak ja o dziadku i ojcu Artura ... ffs zrozum że wypowiedź "od czapy" nigdy nie będzie brana na poważnie ... )

(swoją drogą zdefiniuj co to kretyn to może się zgodzę O_o)

O_o - poznałem też już parę fajnych osób wśród pierwszoklasistów, więc na nudę nie będę narzekał ...

(to o dupie nie było konieczne ... staram się nie być wulgarny w swoich wypowiedziach ... a na pewno nie w stosunku do Ciebie ... peace ...)

Martusia B
Ekspert
Ekspert
Posty: 1312
Rejestracja: 06 lip (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Martusia B » 18 paź (sob) 2008, 01:04:29

heh.. to poznałeś chyba innych pierwszaków, bo ja poznałam pare naprawdę zdolnych i ciekawych ludzi, którzy uważają Cię za lizodupa i kretyna.. hehe, taak.. jest jedna taka co by do Ciebie pasowała taak :D:D:D wiele osób się ze mną zgodzi :D:D
już wspominałam, znam Artura zdecydowanie długo, wiem jaki jest. i wlaśnie takiego Go bardzo lubie.
nie zna Cię.. wiesz, ja przez ten rok poznalam Cię na tyle, żeby stwierdzić, że nie warto z Tobą przesiadywać.. nudne jest to Twoje cigłe wymądrzanie się..
pierwszaki.. a no widziałam w zeszłym roku jakieś przedszkole, może tam znajdziesz znajomych..

dobranoc

addergeddon
Początkujący(a)
Początkujący(a)
Posty: 91
Rejestracja: 14 cze (czw) 2007, 02:00:00

Post autor: addergeddon » 18 paź (sob) 2008, 03:14:19

Czy jest jakiś sposób, żeby oficjalnie, formalnie i zgodnie z regułami demokracji zdetronizować przewodniczącą specjalizacji FOTO w trybie "do śniadania, nie dłużej!"?

Nie chcę być nieuprzejma, ale tak infantylnego i pozbawionego jakiejkolwiek klasy upustu hormonów, tom nie widziała od czasu, kiedy mi Grzesiek z trzeciego piętra grabki w piaskownicy podpierdolił*.

Szanowna Marto, to mówisz, że słyszałaś w szkole od naprawdę zdolnych ludzi, że Paziu jest kretynem i lizodupcem i generalnie wiele osób jest tego samego zdania? Wow. Mój ulubiony rodzaj argumentów. Coś w stylu: "amerykańscy naukowcy udowodnili...".

Ziew.

Paziu jest bucem - my to wiemy, On to wie. Ale jest bucem bystrym, inteligentnym i irytująco, acz kreatywnie wpieprzającym się w scenariusz zajęć. Nazywanie Go kretynem powoduje, że zaczyna brakować skali dla tych, którzy w banalnej i zupełnie nieintelektualnej (sic!) dyskusji z Nim - jak TA TUTAJ! - nie nadążają, nie dają rady i sięgają bo brzytwę w postaci argumentum ad personam.

--------
*Odczep się wszelaki Cenzorze Wewnętrzny, albowiem nie klnę, jeno stylizuję język nadając mu głębszy wydźwięk emocjonalny.

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 18 paź (sob) 2008, 03:18:17

biatch! :D

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 18 paź (sob) 2008, 04:39:24

przestroga:


Obrazek

Martusia B
Ekspert
Ekspert
Posty: 1312
Rejestracja: 06 lip (pt) 2007, 02:00:00

Post autor: Martusia B » 18 paź (sob) 2008, 10:08:30

hehe.. dla mnie to jest poprostu śmieszne.. zresztą nudne to wszystko.. wiesz Paziu.. dla mnie jest to trochę też niezrozumiałe.. człwiek mówi Ci takie rzeczy, a Ty takie niewzruszony.. trudno.. chciałam Cię z jednej strony uświadomić, a z drugiej też wylać uczucia, bo poprostu Twoje wtrcanie się w każdą rozmowę mnie denerwuje.. ale jeżeli to Cię nie rusza to ja już nie wiem..

halag
Nowy(a)
Posty: 19
Rejestracja: 20 lip (ndz) 2008, 02:00:00

Post autor: halag » 18 paź (sob) 2008, 11:04:29

Rzadko kiedy wtrącam się w nie swoje sprawy...ale, czytając wasze powyższe wypowiedzi, jedno mogę stwierdzić: dzięki Wam , to forum zdecydowanie traci na swojej atrakcyjności...

Umówcie się na piwo, wódkę czy cokolwiek, i wyrzućcie sobie osobiście wszystko to co teraz wypisujecie na forum...bo nie sądzę, żeby forum było odpowiednim miejscem, na tego typu dyskusje;)

A po trzecie, wara od pierwszoklasistów!;>(jako że takowym jestem;)). Zajmijcie się sobą, i przestańcie oceniać ludzi, których w ogóle nie znacie...

A jak macie za dużo agresji w sobie, to idźcie lepiej pobiegać, popływać cokolwiek, a nie tylko książki i książki, a później zapełniacie forum jakimiś wywodami pie***łami...

Miłego weekendu wszystkim:D

Paziu
Ekspert
Ekspert
Posty: 1246
Rejestracja: 03 paź (wt) 2006, 02:00:00

Post autor: Paziu » 18 paź (sob) 2008, 15:14:41

Marcioch ... pozostańmy przy odpowiedzi że to wszystko jest dla Ciebie niezrozumiałe :P

ODPOWIEDZ